Apple представила новий годинник Apple Watch Series 6: Що варто знати

Ціна новинки стартує від 400 доларів

Apple Watch Series 6 Apple

Американська компанія Apple представила новий годинник Apple Watch Series 6. Відповідну презентацію опубліковано на Youtube-каналі корпорації.

Зазначається, що головною інновацією годинника стане вимірювання рівню кисню в крові. В компанії заявили, що цю функцію додали у зв’язку з поширенням COVID-19. Крім того, пристрій сповіщуватиме користувача про те, що він миє руки менше ніж 20 секунд.

Також в новому Apple Watch з’являться датчики, які допоможуть стежити за здоров'ям хворим на астму та цукровий діабет.

У компанії повідомили, що годинники випустять у синьому, золотому, темно-сірому та червоному кольорах. У пристрої використали процесор S6 на базі A13 Bionic, як і в iPhone 11, тому годинник має бути більш автономним.

Наразі відомо, що ціна нового Apple Watch Series 6 стартує з 400 доларів. Проте, компанія випустить бюджетну версію пристрою під назвою Apple Watch SE, вартість якого становитиме 279 доларів.

Новини за темою: ​​Apple стала першою американською компанією з капіталізацією вище 2 трлн доларів

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що у 2005 році компанія Apple розробила секретний iPod на прохання Міністерства енергетики США. Пристрій повинен був виглядати як звичайний гаджет, але при цьому міг приховано записувати дані.

Loading...