Американським військовим обмежили пересування в Україні

Військові США Фото з відкритих джерел

Військові можуть подорожувати лише персональним транспортом

Американським військовим з Командування бойової підготовки 7-ї армії США, які несуть службу в Україні, Грузії та Німеччині, встановили обмеження через пандемію коронавірусу. Про це повідомляє "Голос Америки"

"Друга хвиля пандемії є прямою загрозою перед святами, що наближаються, для збереження тієї служби, яку ми забезпечуємо, щоб наші діти лишалися в школах і щоб підтримувати нашу готовність", - заявив генерал Крістофер Норрі.

Зазначається, що військові, які підпорядковуються Командуванню бойової підготовки 7-ї армії США, включно з тими, які перебувають в Україні та Грузії, можуть подорожувати лише у персональному транспорті. Водночас обов'язковим залишається дотримання соціальної дистанції та носіння захисних масок.

Крім цього, військовим заборонили відвідувати "бари, кальянні кафе та інші громадські заклади".

Новини за темою: Україна і США провели військові навчання у Чорному морі. Фото

Зауважимо, у Німеччині американське командування розподілило зони служби солдат на зелену, жовту та червону, а також військовим заборонили використання громадського транспорту.

Нагадаємо, цього тижня європейське командування Збройних сил (EUCOM) США завершило секретні військові навчання на території Німеччини, які були проведенні в якості підготовки до можливої військової загрози з боку Росії. Участь у навчанні взяли 4400 військових зі США і НАТО.

Loading...