Новини » Світ Читать эту новость на русском

Американський суд відмовив Трампу в перерахунку голосів у Пенсильванії

Дональд Трамп REUTERS

Суддя назвав аргументи команди Трампа "безпідставними" та "спекулятивними"

В американському штаті Пенсильванія Окружний суд відмовив кандидату в президенти США Дональду Трампу у перерахунку голосів. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Зазначається, що суддя Метью Бранн визнав аргументи команди Трампа "безпідставними" і "спекулятивними". "Цьому суду представили натягнуті аргументи без суті та спекулятивні звинувачення. У США це не може виправдати позбавлення права голосу одного виборця, вже не кажучи про всіх виборців шостого за кількістю населення штату країни", – йдеться в рішенні суду.  

Як повідомляють журналісти, штаб Трампа намагався зупинити оголошення кандидата від "демократів" Джо Байдена переможцем у Пенсильванії. Зокрема, представники чинного президента заявляли, що деякі округи вчиняли неправильно, коли дозволяли виборцям виправляти помилки у своїх поштових бюлетенях.

Водночас відомо, що за останніми прогнозами американських ЗМІ, Байден має 306 голосів виборців із 270 необхідних, а перемога у Пенсильванії надає 20 голосів.

Новини за темою: Twitter передасть акаунт президента США Байдену, незалежно від думки Трампа

Раніше повідомлялося, що результати перерахунку голосів на виборах президента США у штаті Джорджія підтвердили перемогу "демократа" Джо Байдена. Після перерахунку розрив між Байденом та Трампом незначно скоротився.

Loading...