Новини » Світ Читать эту новость на русском

Американський актор Сігал приховав реєстрацію компанії з російським політиком, щоб уникнути санкцій

У листопаді 2016 року Сігал отримав громадянство Росії. Фото: Прес-служба президента РФ/ТАСС

Фірма під назвою "Горкі інвестмент компані" проіснувала лише три тижні, після чого Сігал і Бабаков вийшли з неї

Американський актор Стівен Сігал, який підтримав анексію Криму Росією й отримав у 2016 році російське громадянство, зареєстрував будівельну компанію разом із членом Ради федерації від Тамбовської області Росії Олександром Бабаковим. Проте через два тижні перереєстрував її, щоб приховати зв’язок із російським політиком, який перебуває в санкційному списку Міністерства фінансів США, повідомляє "Радіо свобода".

Як зазначається, фірма під назвою "Горкі інвестмент компані" проіснувала лише три тижні, після чого Сігал і Бабаков вийшли з неї, залишивши свої частки, а Сігал відразу ж заснував нову фірму з майже тією ж назвою –​ "Горкі холдинг компані".

Профіль її діяльності залишився таким же –​ "будівництво житлових і нежитлових будівель", не змінилася й адреса в Москві: Велика Академічна вулиця, будинок 49. Єдина серйозна відмінність –​ відсутність серед співвласників російського сенатора Бабакова.

"Ці дії пов’язані з тим, що Бабаков перебуває в санкційному списку Мінфіну США, й офіційний спільний бізнес з ним загрожував Стівену Сігалу в США штрафом у мільйон доларів або тюремним ув’язненням", - зазначається у повідомленні.

Новини за темою: Це не для мене: Актор Стівен Сігал передумав балотуватися у депутати Держдуми РФ

Нагадаємо, за даними з відкритих джерел, Сігал відвідував анексований Крим у 2014 і 2015 роках. У травні 2017 року Служба безпеки України заборонила Сігалу в’їзд в Україну на п’ять років.

Восени 2016 року президент Росії Володимир Путін надав російське громадянство Стівену Сігалу.

Сігал є одним із західних знаменитостей, які підтримують президента Росії, попри глибокі розбіжності у відносинах між Москвою та країнами Заходу.

Loading...