Новини » Світ Читать эту новость на русском

Американські винищувачі перехопили військові літаки Росії поблизу Аляски

Американський винищувач F-15 ВВС США

Літаки знаходились у 80 км від острова Унімак

Два російських військових літаки, які знаходилися в 80 км від острова Унімак недалеко від Аляски, були перехоплені американськими винищувачами. Про це повідомив у четвер генерал Терренс Дж. О'Шонессі, командувач штабу повітряної оборони Північної Америки NORAD, передає The Washington Times.

За його словами, це п'ятий інцидент такого роду в цьому місяці в цьому районі, але порушення повітряного простору США або Канади не відбулося.

Російські літаки були ідентифіковані як машини типу Іл-38, що входять до складу морського розвідувального патруля.

Представник NORAD Кемерон Хіллер уточнив, що це дев'ятий такий інцидент біля узбережжя Аляски або Канади в цьому році. Однак він підкреслив, що всі такі взаємодії "безпечні та професійні".

Відтоді як Росія відновила діяльність дальньої авіації у 2007 році, в середньому було близько семи перехоплень на рік, сказав Хіллер.

Шість днів тому російські винищувачі перехопили над Охотським морем два американські стратегічні бомбардувальники B-52H, які летіли на значній відстані від державного кордону Росії.

Новини за темою: Польські винищувачі перехопили літак-розвідник РФ над Балтикою

Тоді в США заявили, що небезпечне перехоплення російськими винищувачами американського літака є провокаційним, небезпечним і несумісним з правилами міжнародних польотів.

Loading...