live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

Amazon побудує лабораторію для тестування на коронавірус

Засновник компанії Amazon Джефф Безос

Фото з відкритих джерел

Amazon сподівається почати тестування найближчим часом

Американська компанія Amazon має намір побудувати лабораторію для перевірки своїх працівників на наявність коронавірусу COVID-19. Про це йдеться у блозі компанії.

Згідно повідомленням, Amazon зосереджена на захисті здоров'я і безпеки своїх співробітників, продовжуючи обслуговувати людей, що потребують їх послуг.

"На сьогодні ми внесли понад 150 істотних змін на об'єктах по всьому світу, щоб забезпечити здоров'я і безпеку нашим командам... Наступним кроком може стати регулярне тестування всіх співробітників, у тому числі тих, хто не має симптомів", - йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується, що нестача потужностей для тестування на коронавірус ускладнює забезпечення безпеки людей і відновлення економіки.

"На жаль, сьогодні ми живемо у світі дефіциту, де тестування COVID-19 сильно обмежено. Якби кожну людину, включаючи людей без симптомів, можна було б регулярно тестувати, це мало б велике значення в тому, як ми всі боремося з цим вірусом. Ті, хто отримав позитивний результат, можуть бути поміщені на карантин, а ті, хто отримав негативний, можуть впевнено повернутися на роботу для відновлення економіки", - додали в компанії.

Amazon перерозподіляє своїх фахівців для створення лабораторії і сподівається почати тестування найближчим часом.

Раніше повідомлялося, що перший у списку найбагатших людей світу, засновник компанії Amazon Джефф Безос виділить 10 млрд доларів на фінансування програм і організацій, які займаються захистом навколишнього середовища та боротьбою зі змінами клімату.

Loading...