Актор Джекі Чан хоче заплатити 197 тис. доларів людині, яка створить ліки від коронавірусу

Відомий китайський актор Джекі Чан Фото з відкритих джерел

За його словами, він "не хоче бачити як його земляки борються з вірусом замість того, щоб насолоджуватися життям"

Відомий актор Джекі Чан заявив, що він готовий заплатити 197 тис. доларів організації чи людині, яка створить ліки від китайського коронавірусу.

Про це повідомляє The Straits Times.

Так, Джекі Чан зазначив, що наука та технології є можливістю подолати вірус і висловив сподівання, що за допомогою них розроблять ліки.

Новини за темою: На круїзному лайнері у Японії коронавірусом заразилися ще три пасажири

"Наука та технології є ключовими для подолання вірусу. Я вважаю, що багато поділяють таку думку. Сподіваюся, що ліки розроблять якнайшвидше", - написав актор.

Також він пояснив, що неважливо, хто буде займатися розробкою ліків - людина, дві людини чи великі фірми.

Як стверджує актор, мета його пропозиції не у грошах, а у тому, що йому болісно спостерігати за порожніми вулицями, які були переповнені людьми.

"Йдеться не про гроші. Я не хочу спостерігати за пустими вулицями, які колись були переповнені людьми. Я не хочу бачити, як мої земляки борються з вірусом, коли їм слід насолоджуватися життя", - зауважив він.

Нагадаємо, у Китаї, станом на ранок 9 лютого, від коронавірусу загинуло щонайменше 811 осіб, а загальна кількість підтверджених випадків інфікування перевищила 37 тисяч. 

Новини за темою: У НБУ розповіли про ризики коронавірусу для економіки України
Крім цього, вчора, 8 лютого, у китайському місті Ухань, що стало епіцентром спалаху нової коронавірусної інфекції, зафіксували першу смерть іноземних громадян від зараження 2019-nCoV.
 
Тим часом у Гонконзі розробили найшвидший у світі пристрій для діагностики коронавірусу.
Loading...