live

Влада Миколаєва пояснила відсутність заражених COVID-19

Фото з відкритих джерел

У Миколаєві було 73 підозри на коронавірус, проте - всі негативні

Міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич не вважає, що відсутність підтверджених випадків коронавірусу в області є феноменом. Про це він заявив в ефірі одного з українських каналів.

За його словами, влада дотримується всіх інструкцій на державному рівні, в місті регулярно проводять тестування пацієнтів з підозрою на COVID-19, однак всі вони були негативними.

"Жителі Миколаєва, мабуть, захворіють останніми в Україні. Вірусом перехворіє багато людей: хтось перенесе на ногах, хтось в інтенсивній терапії. Було 73 підозри. Дві людини не погодилися пройти тести. Всі показали негативні результати", - розповів Сенкевич.

Мер міста зазначив, що за час карантину зменшилася кількість хворих з пневмоніями, хоча смертність в місті відповідає сезону.

Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що МОЗ вивчить феномен Миколаївської області, де немає коронавірусу.

Як відомо, станом на 9:00 середи, 8 квітня, в Україні 1668 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 52 летальні, 35 пацієнтів одужало.

Loading...