live

В Одесі чоловік із коронавірусом самовільно покинув лікарню

Фото з відкритих джерел

Заражений нещодавно повернувся зі Сполучених Штатів Америки

В Одесі підтвердився діагноз COVID-19 у чоловіка, який 14 березня самовільно пішов з інфекційної міської лікарні та підписав документ про самоізоляцію. Про це повідомив глава обласної ОДА Максим Куций у Facebook.
 
За його словами, хворий - хлопець 1995 року народження, який проживає в Одесі та нещодавно прибув зі Сполучених Штатів Америки. При виявленні симптомів він звернувся в Одеську міську інфекційну лікарню.
 
"Згідно з протоколом, тестовий матеріал хворого був направлений в референс-лабораторію в Києві, де сьогодні підтвердили наявність вірусу COVID-19", - розповів Куций.
 
Глава обладміністрації додав, що ще 14 березня пацієнт самовільно покинув медустанову, підписавши документ про самоізоляцію протягом 14 днів.
 
"У заяві він наголошує на категоричному бажанні покинути лікарню та усвідомлює всі ризики порушення правил самоізоляції протягом 14 днів. Всю відповідальність за наслідки пацієнт взяв на себе та пішов самовільно", - зазначив Куций.
 
Він додав, що зараз із чоловіком спілкується поліція на предмет підтвердження самоізоляції та встановлення кола контактних осіб.
 
Нагадаємо, в Україні запровадили режим надзвичайної ситуації та продовжили карантин до 24 квітня.
 
Як повідомляли, станом на 10:00 25 березня в Україні 113 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.
Loading...