В Італії у розпал епідемії розкололась парламентська коаліція

Фото з відкритих джерел

У відставку йдуть два міністри з уряду

Колишній прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці, який очолює невелику партію Italia Viva, заявив про відставку двох своїх міністрів з уряду, фактично залишивши правлячу коаліцію без більшості в парламенті. Про це повідомляє Reuters.

Ренці давно погрожував піти з уряду. Він не погоджувався із планами прем'єр-міністра Джузеппе Конте щодо того, як витратити мільярди євро, обіцяні Європейським Союзом, на відновлення економіки.

Підтримка Italia Viva у парламенті має вирішальне значення для виживання коаліції, яку очолює "Рух 5 зірок" та лівоцентристська Демократична партія.

Раніше цього дня прем'єр-міністр Джузеппе Конте заявив, що сподівається, що Ренці не відкличе своїх міністрів з уряду, попереджаючи, що країна не зможе зрозуміти, чому уряд розвалився на тлі триваючої кризи в галузі охорони здоров’я.

Раніше повідомлялося, що прокуратура Риму розпочала розслідування після того, як компанія IRBM, що займається пакуванням вакцин AstraZeneca від коронавірусу для їхнього розподілу, зазнала хакерських атак.

Loading...