У Вінниці розробили перший власний протокол лікування коронавірусу

Фото з відкритих джерел

Це медикаментозне лікування ще до етапу застосування апаратів штучної вентиляції легенів

У Вінницькій області розробили власний офіційно затверджений протокол для лікування хворих на коронавірус COVID-19, у той час як в Україні досі немає єдиного державного. Про це повідомляє пресслужба Департаменту охорони здоров'я Вінницької ОДА.

Згідно з повідомленням, нині у світі немає єдиного протоколу лікування хворих на коронавірус, тому кожна країна має свій протокол.

"Не дочекавшись центрального протоколу, у Вінниці розробили свій – заснований на китайському, італійському, іспанському, американському та корейському досвіді. Протокол розробила кафедра інфекційних хвороб Вінницького національного медуніверситету, він офіційно затверджений на рівні Міністерства охорони здоров‘я", - зазначила лікарка-інфекціоніст Лариса Мороз.

За її словами, це медикаментозне лікування ще до етапу застосування апаратів штучної вентиляції легенів. Для лікування використовують групу протималярійних препаратів, а також препарати, які застосовують при лікуванні СНІДу, оскільки в склад генома вірусу COVID-19 входить частина генома вірусу імунодефіциту людини.

Нагадаємо, станом на ранок 31 березня загальна кількість хворих на коронавірус в Україні становить 549 осіб, з них 13 - летальні випадки, 8 - одужали.Loading...