У Сумах оштрафували на 17 тис. грн чоловіка, який був у магазині без маски

Чоловіка, який був у магазині без маски, оштрафували на 17 тис. грн Pixabay

Чоловік може оскаржити постанову суду в апеляційному порядку протягом 10 днів

Зарічний районний суд міста Сум притягнув до адміністративної відповідальності чоловіка, за порушення правил карантину та наклав на нього штраф у розмірі 17 тис. грн. Про це повідомляє пресслужба суду.

Згідно з повідомленням, ввечері 30 березня чоловік зайшов до продуктового супермаркету, без засобів захисту, тобто знаходився у публічному місці без медичної або респіраторної маски. Своїми діями він порушив п. 2а рішення виконавчого комітету СМР №172 від 27 березня 2020 року відповідно до якого на території Сумської міської об'єднаної територіальної громади заборонено знаходитися у публічних місцях, громадському транспорті без засобів індивідуального захисту.

Як зазначається, чоловік не заперечував проти тих обставин, що зазначені в протоколі та підтвердив, що дійсно перебував у магазині без маски.

Таким чином, порушнику доведеться сплатити адміністративне стягнення у розмірі 17 тис. грн і 420,4 грн судового збору на користь держави.

Постанова суду не набрала законної сили та може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом 10 днів.

Нагадаємо, раніше Шевченківський районний суд Києва оштрафував жительку столиці, яка займалася продажем продуктів харчування з рук, на 17 тис. гривень через порушення санітарно-протиепідемічних правил у період дії карантину в Україні через пандемію коронавірусу.

Loading...