У півсотні працівників Рівненської АЕС зафіксували COVID-19, одна людина померла

Загалом на Рівненщині 70 нових випадків захворювання за останню добу

Рівненська АЕС. Фото: rnpp.rv.ua

На Рівненській АЕС зареєстровано 47 випадків захворювання коронавірусом, 1 із яких – летальний. Про це повідомила пресслужба атомної електростанції.

Зазначається, що 33 працівники вже одужали від хвороби. Наразі 513 співробітників електростанції перевели на роботу з дому, у відпустках перебувають 1684 людини.

Рівненська АЕС розміщена на території Вараської ОТГ. Там уже підтверджено 171 випадок захворювання на COVID-19 (4 із них – смертельні, 131 людина одужала). За останню добу, 15 липня, 3 працівники підприємства звернулися до лікарів із симптомами ГРВІ.

Нагадаємо, за добу 15 липня в Україні зафіксовано 848 нових випадків захворювання на COVID-19. З них 70 – на Рівненщині. 18 українців за останню добу померли, а 800 людей подолали хворобу. Загалом від COVID-19 вже померло 1445 осіб, одужало - 28 931.

Новини за темою: Всі вже втомилися: Зеленський просить не поспішати продовжувати карантин більше, ніж на місяць

Станом на ранок 16 липня, Київ та ще сім областей не готові до послаблення карантину. Столиця не відповідає нормам за показником динаміки поширення хвороби. Окрім Києва, наразі не можна послаблювати карантин у Вінницькій, Волинській, Донецькій, Закарпатській, Харківській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Loading...