live

У Миколаєві перевірили тести на коронавірус, всі виявилися негативними

Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко

Фото з відкритих джерел

Аналіз проводили в лабораторії за межами області

У зв'язку з відсутністю випадків зараження коронавірусом у Миколаївській області перевірили кілька тестів, всі вони виявилися негативними. Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, передають місцеві ЗМІ.

За його словами, у пацієнтів із пневмонією в одній з лікарень Миколаєва зібрали аналізи і направили їх в іншу лабораторію за межами області. У підсумку результати на коронавірус виявилися негативними.

"Результат, який ми отримали, показує, що дослідження збігаються. Тому ми зараз поїдемо далі відслідковувати весь алгоритм: від телефонного дзвінка пацієнта з підозрою до сімейного лікаря, в швидку медичну допомогу до мобільної бригади, яка має виїжджати і збирати зразки, а також подивимося установи, які визначені для хворих з коронавірусним захворюванням. Подивимося їх забезпечення засобами індивідуального захисту, апаратами, які потрібні для проведення реанімаційних заходів", - зазначив Ляшко.

Також головний санлікар наголосив, що працівники лабораторії отримали зарплату і будуть вжиті заходи, щоб їм виплатили доплати в розмірі 300%, передбачені Кабміном.

Крім того, Віктор Ляшко планує відвідати ще низку інших медустанов міста і області, після чого відбудеться підсумкова зустріч з головою облдержадміністрації Олександром Стадніком і головою обласної ради Вікторією Москаленко.

Нагадаємо, у ЗМІ з'явилася інформація, що у Миколаєві сталася ДТП за участю автомобіля головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, який був наданий йому в розпорядження Миколаївською ОДА на час його перебування у місті, та транспортного засобу журналістів. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Loading...