У Львові в чоловіка виявили тропічну малярію після повернення з Уганди

Пацієнта госпіталізували до місцевої інфекційної лікарні

Фото з відкритих джерел

У львівській інфекційній лікарні виявили тропічну малярію в 46-річного чоловіка, який тривалий час працював в Африці. Про це повідомило видання ZAXID.NET з посиланням на місцевого лікаря-паразитолога Еллу Матіяш.

Лікарка говорить, що чоловік упродовж шести років працював в Уганді, але не проходив профілактику від малярії. За словами хворого, він захищався від комарів лише спреями, сітками та іншими схожими засобами. Медики повідомляють, що тропічна малярія – це найважчий вид цього захворювання.

У Львів постраждалий приїхав з Дніпропетровщини. Він звернувся в лікарню з підвищеною температурою, лихоманкою, слабкістю та ознобом. Чоловік пройшов обстеження, під час якого лікарі виявили тропічну малярію.

Новини за темою: У Харкові зареєстровано завізний випадок малярії

Елла Матіяш повідомляє, що стан хворого середньої важкості. Він встиг звернутися по допомогу й отримує необхідне лікування у Львівській обласній інфекційній лікарні.

Зазначається, що на Львівщині щороку фіксують від одного до трьох захворювань на малярію. Востаннє тропічну малярію в області зафіксували у січні 2019 року в місцевого бізнесмена, який приїхав із Конго. Через те, що його госпіталізували вже у важкому стані, медики не змогли врятувати чоловіка.

Новини за темою: Львівщина послаблює карантин: Що запрацює

Нагадаємо, мер Львова Андрій Садовий заявив, що рівень захворюваності на COVID-19 у Львівській області йде на спад. Спеціальна комісія впродовж тижня планує перевірити кінотеатри, театри та концертні майданчики на готовність до відкриття.

Loading...