У Львові на коронавірус захворіли 11 працівників медичної лабораторії

Ті, що занедужали, не займалися проведенням тестів на COVID-19

Фото з відкритих джерел

В одинадцяти співробітників Львівського обласного лабораторного центру виявили позитивний результат на коронавірус. Про це в коментарі ZAXID.NET повідомила головна епідеміологиня Львівщини Наталія Тімко.

Відомо, що наразі шестеро хворих перебувають в інфекційній лікарні. Стан пацієнтів – середньої важкості. Ще п’ятеро їхніх колег перебувають удома, в них хвороба протікає безсимптомно.

Заступник директора лабораторії Олег Когут заявив, що співробітники, які занедужали, не займалися проведенням досліджень чи забором біоматеріалу. "Серед тих, хто потрапив до лікарні, на щастя, важких хворих нема. Їхній стан середньої важкості. Є і працівники, у яких виявили коронавірус, але у них нема жодних симптомів. Таких, якщо не помиляюся, п’ятеро. Вони перебувають на самоізоляції. Сьогодні знову здавали біоматеріал на ПЛР-дослідження. Чекаємо результатів", – повідомив Когут.

Новини за темою: В Україні зафіксували зменшення кількості хворих на COVID-19

Нагадаємо, за останню добу, 12 липня, в Україні виявили 612 нових випадків захворювання на COVID-19. З них на Львівщині – 104. Загалом в області підтверджено 7107 випадків інфікування.

Водночас на Закарпатті повідомили про 90% заповнення ліжок пацієнтами, які хворіють на коронавірус. Протягом трьох останніх тижнів медики фіксують інтенсивне збільшення випадків хвороби в області. Окрім цього, медики скаржаться на нестачу кисневих концентраторів.Loading...