У Криму занижують кількість випадків коронавірусу, – правозахисники

На Буковині зросла кількість підозр на коронавірус у дітей

Фото з відкритих джерел

У Криму офіційно зареєстровано 1590 випадків коронавірусу

За добу, 31 липня, на окупованому півострові Криму зафіксували 42 нових випадки інфікування коронавірусом COVID-19, в тому числі п'ять - у Севастополі, але ці дані можуть бути недостовірними. Про це повідомляє Кримська правозахисна група у Facebook.

Згідно з повідомленням, загалом на півострові офіційно зареєстровано 1590 випадків COVID-19, в тому числі 349 - у Севастополі. В результаті зараження померли 43 особи.

Водночас правозахисники стверджують, що багатьох хворих у Криму просто не враховують.

"Офіційна статистика захворюваності коронавірусом на півострові занижена, оскільки не відображає даних про зараження у лавах російської армії і правоохоронних органів, а також пацієнтів з позалікарняною пневмонією", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, якими саме темпами поширюється коронавірус у Криму, достовірно з'ясувати неможливо, оскільки українські профільні служби не мають доступу на півострів, щоб вести моніторинг.

Новини за темою: Україна запросила Польщу для участі в платформі з деокупації Криму

Нагадаємо, раніше спікер Державної прикордонної служби Андрій Демченко заявив, що з 1 серпня громадянам, що прибувають з окремих регіонів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) та з анексованого Криму, не потрібно проходити двотижневу самоізоляцію. Однак, у разі необхідності уряд може відновити цю норму.Loading...