live

На Харківщині в одній зі шкіл зафіксували спалах гепатиту А

Наразі підтвердили чотири випадки захворювання

Гепатит А Фото з відкритих джерел

У Харківській області в учнів одного із класів загальноосвітньої школи №1 в селищі міського типу Борова зафіксували випадки захворювання на гострий вірусного гепатиту А. Про це повідомляє пресслужба Харківського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України

"За період з 24.01.2020 по 17.02.2020 серед учнів 5-го класу Окружного опорного закладу "Борівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області ім. героя Радянського Союзу В.С. Колісника", розташованого в смт Борова зареєстровано 4 випадки гострого вірусного гепатиту А", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, станом на 18 лютого у всіх хворих діагноз підтверджено лабораторно. Всіх хворих шпиталізували, зокрема одного школяра - до Обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні, а ще трьох - до інфекційного відділення Борівської центральної районної лікарні. Наразі їхній стан задовільний, вони отримують відповідне лікування.

З метою встановлення причин виникнення та можливих факторів передачі інфекції проводиться епідеміологічне розслідування та комплекс протиепідемічних заходів (встановлення кола контактних осіб, медичний огляд, спостереження та обстеження контактних, заходи заключної та поточної дезінфекції, лабораторні дослідження проб питної води та ін.).

Нагадаємо, нещодавно у Красноградському районі Харківської області собака породи ротвейлер напав на 4-річного хлопчика, від отриманих ушкоджень дитина загинула.

Loading...