Київ і 10 областей не готові до послаблення карантину

AP Photo

В усіх 11 регіонах перевищені показники для послаблення

Станом на 26 червня карантин послабити не можуть Київ і ще 10 областей. При цьому у двох областях ситуація покращилася в порівнянні з попереднім днем, передає пресслужба Міністерства охорони здоров'я України.

Згідно з повідомленням, у Києві перевищений показник динаміки захворюваності на COVID-19 - 28,59% при нормі не більше 10%. Даний показник також перевищено в Київській (51,28%), Одеській (94,11%), Закарпатській (15,28%), Рівненській (33,10%) та Хмельницькій областях (32,79%). При цьому в трьох останніх регіонах перевищено показник виявлення нових випадків, а в Закарпатській - ще й показник заповнювання ліжко-місць у лікарнях.

Крім того, Донецька та Луганська області досі відстають за охопленням тестування - 22,93 і 21,39 на 100 тис. населення при нормі понад 24. А Волинська, Львівська та Чернівецька області не відповідають показнику виявлення коронавірусу.

МОЗ

Новини за темою: Україна проживе червень і липень в карантинних обмеженнях, - Шмигаль

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я вимагає посилення контролю карантину в транспорті та супермаркетах після спалаху коронавірусу.

Loading...