Закарпаття посилює карантин: Церкви і кафе працюватимуть за новими правилами

Фото з відкритих джерел

Відповідне рішення ухвалили через напружену ситуацію щодо поширення COVID-19 в регіоні

У Закарпатській області з 4 липня буде посилено карантинні обмеження у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в регіоні. Про це повідомляє пресслужба обласної державної адміністрації. 

Як зазначається, 3 липня відбулося позапланове засідання регіональної комісії ТЕБ та НС. У підсумку через стабільно напружену ситуацію щодо поширення COVID-19, було вирішено посилити карантинні заходи.

Зокрема, комісія ухвалила рішення обмежити на території області час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 22 години.

Також в регіоні з суботи буде заборонено діяльність закладів (приміщень), які здаються в оренду для проведення масових заходів. Зокрема, йдеться про проведення весіль, випускних вечорів, поминальних заходів тощо.

Новини за темою: У Закарпатській області скасували послаблення карантину

Водночас заборону наклали на роботу речових ринків на території Міжгірського району.

Крім цього, було встановлено правила роботи релігійних установ на час карантину. Так, з 4 липня буде обмежено проведення богослужінь у приміщеннях храмів, молитвених будинків, інших культових спорудах. Натомість віряни зможуть молитися на відкритому повітрі з дотриманням усіх вимог протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, з 3 липня карантинні обмеження частково посилили у Харкові. Так, через погіршення епідеміологічної ситуації в місті закрили кінотеатри та обмежили роботу закладів громадського харчування. Loading...