Закарпаття не послаблює карантин

Фото з відкритих джерел

Рівень захворюваності в області не відповідає критеріям для пом'якшення

Закарпатська область не переходить до пом'якшення карантину, яке діє відсьогодні, 22 травня в Україні. Кількість хворих в регіоні не відповідає критеріям МОЗ. Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, передає "Укрінформ".

"На Закарпатті не переходять до режиму пом'якшення карантину з 22 травня. В області є необхідність розглянути питання щодо пом'якшення карантинних заходів, але, на жаль, станом на сьогодні рівень захворюваності на коронавірус в області не відповідає тим критеріям, які передбачені МОЗ, щоб дозволити ці пом'якшення", - зазначив Петров.

Він додав, що станом на 22 травня в області налічується майже 14 хворих на COVID-19 на 100 тис. населення. А відповідно до критеріїв МОЗу, послабити карантин можна, якщо кількість інфікованих не перевищує 12 осіб на 100 тисяч.

В Закарпатській ОДА пов'язують ситуацію зі спалахом у психоневрологічному інтернаті в Мукачеві.

"До спалаху в обласному психоневрологічному диспансері в Мукачеві область виходила на плато - ми мали 10 інфікованих на добу. Ми сподіваємося на послаблення карантину з 25 травня", - розповів Олексій Петров.

Новини за темою: МОЗ: Майже половина українських областей не готова до другого етапу послаблення карантину

Раніше повідомлялося, що Київська область також поки не буде послаблювати карантин, через велику кількість хворих на 100 тис. осіб.

Нагадаємо, напередодні Кабінет міністрів України опублікував постанову про продовження карантину до 22 червня з послабленнями.

Loading...