В Ужгороді знайшли 500 бюлетенів, які зникли 2 дні тому

Вибори в Україні. Фото: УНІАН

Бюлетені потрапили до іншої виборчої дільниці

В Ужгороді знайшли пачку бюлетенів, яка зникла два дні тому. Про це повідомила пресслужба Громадянської мережі "ОПОРА".

Зазначається, що на виборчій дільниці №210754, яка розташована в ЗОШ №12 в Ужгороді, знайшли пачку із бюлетенями для голосування за кандидатів, які балотувалися за виборчою дільницею в міській ЗОШ №11.

Зокрема, в ЗОШ №11 23 жовтня виявили нестачу однієї пачки бюлетенів для голосування за кандидатів на посаду міського голови. Як повідомляють в мережі, одна пачка містить 500 бюлетенів. Інформація про те, що бюлетені знайшли в іншій школі, з’явилася тільки о 21:30 25 жовтня, тоді як вранці їх ще не було.

Як повідомила голова Ужгородської міської ТВК Руслана Куберка, ці бюлетені не використовувалися, тому наразі комісія має скласти акт про їх виявлення та погасити їх згідно з вимогами Виборчого кодексу. "Важливо почути відповіді, чого саме ці бюлетені зникли, чого їх не виявили, скажімо, вранці перед днем голосування, і де ці документи перебували під час голосування. Відповіді на ці питання ми хочемо почути і від ТВК, і від правоохоронців", – зазначив координатор мережі в Закарпатській області Ярослав Гулан.

Новини за темою: На Донеччині виборці зібралися на мітинг через плутанину з бюлетенями

Нагадаємо, станом на 19:00, 25 жовтня, Національна поліція України відкрила 68 кримінальних проваджень за фактами порушень під час виборів. Найбільше порушень правоохоронці зафіксували в Києві.Loading...