В Ужгороді скоєно напад на офіс "Опозиційної платформи - За життя"

Зловмисники фарбою пошкодили фасад будівлі

Офіс міського осередку "Опозиційної платформи – За життя" в Ужгороді постраждав від рук зловмисників. Невідомі особи облили червоною фарбою орендоване приміщення, тим самим продемонструвавши свої страхи перед чесною боротьбою на політичних перегонах, передає місцеве видання pershij.com.ua.

У партії зазначили: це не більше, ніж ганебні дії дрібних хуліганів, які не вміють проявляти свої політичні погляди цивілізованим шляхом.

"Ми не боїмося подібних провокацій і готові до протистояння. Хоча й розуміємо, що це атаки, адже це вже не перший напад на нашу політичну силу. Подібний злочин на початку літа скоїли у Краматорську, а нещодавно від вибуху постраждав офіс у Полтаві. Наразі ми вивчаємо відео з камер спостереження, аби встановити особи зловмисників. Наголошую, ганебними діями нас не зупинити! Навпаки, це ще більше спонукає представників ОПЗЖ відстоювати свої політичні переконання, вести чесну передвиборчу кампанію і бути достойним представником на арені політичних партій в Ужгороді", – заявив Андрій Погорєлов, голова партії "ОПЗЖ" в Ужгороді.

Нагадаємо, раніше зловмисники кинули гранату в офіс "Опозиційної платформи - За життя" у Полтаві. На той час у приміщенні знаходився прессекретар - вона дивом не постраждала, оскільки вийшла до вбиральні.