В лікарнях Закарпаття завдяки Віктору Медведчуку і Оксані Марченко відтепер є спецзасоби для боротьби з коронавірусом, - Чубирко

"Опозиційна платформа - За життя"

Сьогодні швидкі тести для виявлення коронавірусу отримають майже всі лікарні в Закарпатській області

Завдяки Віктору Медведчуку і Оксані Марченко для лікарень Закарпаття було закуплено 350 експрес-тестів для виявлення коронавірусу, 38 тисяч рукавичок, 20 тисяч масок, 500 комбінезонів та 2 апарати ШВЛ.

Про це розповів журналістам голова Закарпатської організації партії "Опозиційна платформа – За життя" Іван Чубирко.

"У зв’язку із ситуацією, яка склалася із коронавірусом на Закарпатті, сюди прибув голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук. Провів нараду і на прохання активу партії було прийнято рішення надати термінову допомогу і технічними засобами, і засобами для визначення захворювання коронавірусу, тобто це експерт-тести. Хочу подякувати Віктору Медведчуку і Оксані Марченко, що вони зі своїх особистих заощаджень закупили для Закарпаття дуже багато потрібного медичного устаткування", – сказав Іван Чубирко.

Зокрема, за його словами, за кошти, які пожертвував Вітор Медведчук та Оксана Марченко для Закарпаття було закуплено 350 експрес-тестів, 38 тисяч рукавичок, 20 тисяч масок, 500 комбінезонів та 2 апарати ШВЛ.

"Це першочергова допомога, яку сьогодні надав Віктор Медведчук та Оксана Марченко. Вже оплачено 2 апарати ШВЛ французького виробництва, вартістю близько мільйона гривень кожен. Буде один направлено у Мукачівську ЦРЛ, другий – у Воловецьку ЦРЛ. Зараз є 350 тестів, які ми розвозимо по Закарпатській області. Тобто сьогодні ці швидкі тести отримають майже всі лікарні в Закарпатській області. Розвозимо дезінфікуючі засоби, маски, спецхалати, комбінезони. Тобто все для того, щоби лікарі мали чим користуватися", – розповів голова Закарпатської організації партії "Опозиційна платформа – За життя" Іван Чубирко.

Нагадаємо, представники "Опозиційною платформи - За життя" надають допомогу для боротьби з пандемією коронавірусу українцям і медичним установам по всій країні.