У Закарпатській області скасували послаблення карантину

AP Photo

Обмеження почнуть діяти з 25 червня, а деякі сьогодні

Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Закарпатської обласної державної адміністрації прийняла рішення про скасування послаблення карантину в регіоні. Деякі обмеження почнуть діяти вже відсьогодні, 23 червня, передає пресслужба Закарпатського обласного ЦГЗ.

Згідно з повідомленням, з 25 червня буде заборонено закладам охорони здоров'я проведення планових заходів з госпіталізації. Водночас дозволено надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим; надання невідкладної допомоги, надання допомоги пацієнтам з онкологічними захворюваннями.

Крім того, у вихідні та святкові дні заборонять регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів громадським транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполучені.

Починаючи із 00:00 23 червня встановлять КПП на перевальних ділянках:

  • Яблуницький перевал (автодорога Н-09 Мукачево-Рогатин-Львів);
  • Абранський перевал (автодорога М-06 Київ-Чоп).

Також буде змінено режим роботи місцевих органів виконавчої влади та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Зокрема встановлюється початок роботи:

  • о 8:00 в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади;
  • о 10:00 в центрах надання адміністративних послуг, органах соціального захисту населення, територіальних органах Пенсійного фонду України.

Новини за темою: На Волині посилюють карантинні заходи через високу захворюваність на COVID-19

Раніше повідомлялося, що на Закарпатті спостерігається критична ситуація з коронавірусом. Лікарні першої хвилі переповнені хворими на COVID-19.

Loading...