На Закарпатті поширюють відео з погрозами угорцям. Аваков відреагував

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков МВС України

Відповідний ролик в YouTube заблокували

Українські правоохоронці будуть жорстко переслідувати провокаторів, які виступають з погрозами на адресу громадян угорського походження. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає сайт МВС.

За його словами, Україна буде жорстко переслідувати нацистів і екстремістів, які видають себе за патріотів.

"Провокатори, які погрожують українцям угорського походження, - це вороги держави. Докладемо всі зусилля, щоб їх викрити і покарати. Україна захистить своїх громадян від екстремістів, навіть якщо провокація влаштована спецслужбами ворожої країни", - заявив Аваков.

Також у МВС зазначили, що закарпатські інтернет-ресурси опублікували провокаційний відеоролик із зображенням невідомого чоловіка в масці і символікою "Правого сектора" на тлі покажчика населеного пункту Берегове. На відео він виступає з погрозами стосовно угорців.

Зазначимо, це відео вже заблоковано на YouTube.

Нагадаємо, напередодні українські прикордонники розвернули на кордоні угорського політика Іштвана Грежу, якому заборонено в'їзд в Україну через втручання угорського уряду в місцеві вибори.

Пізніше посол Угорщини Іштван Ійдярто запевнив, що його країна не планує готувати відповідь на заборону.

Посла України в Будапешті Любов Непоп викликали в Міністерство закордонних справ Угорщини після того, як політику Іштвану Грежі було відмовлено у в'їзді в Україну. 

Loading...