На Закарпатті хворими на COVID-19 майже повністю заповнені лікарні другої та третьої хвилі, - ОДА

Фото: Українська правда

Також у медзакладах не вистачає кисневих концентраторів

У Закарпатській області у лікарнях другої та третьої хвилі майже на 90% заповнені ліжка пацієнтами, які хворіють на COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Закарпатської облдержадміністрації

Згідно з повідомленням, ці заклади долучили до прийому хворих на коронавірус 18 червня. Протягом трьох останніх тижнів медики фіксують інтенсивне збільшення випадків COVID-19 в області. 

Окрім цього, в області не вистачає кисневих концентраторів. Зокрема 40 таких апаратів потрібно для медичних закладів другої та третьої хвилі. Саме такі концентратори допомагають пацієнтам із ускладненими формами COVID-19 насичувати організм хворої людини киснем, залежно від стану - від 1 літра за хвилину до 10-ти.

Новини за темою: У Києві підтвердили ще 56 випадків COVID-19, - Кличко

Як зазначається, лікарні першої хвилі, переважно це заклади обласного підпорядкування, наразі мають майже на 100% забезпечення такими апаратами, оскільки їх купили коштом обласного бюджету.

Однак у лікарнях другої та третьої хвилі, а це переважно районного підпорядкування, закупівлю таких апаратів змушені здійснювати власним коштом. 

Новини за темою: Вчені виявили різке зниження імунітету у перехворілих на коронавірус через три місяці

Нагадаємо, станом на ранок понеділка, 13 липня, в Україні зафіксовано 54 133 випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

Loading...