На виборах до Закарпатської облради та міськради Ужгорода лідирують "Слуга народу" та "Опозиційна платформа - За життя", - опитування

Фото з відкритих джерел

Прохідний бар'єр також долають "Європейська солідарність" та "Батьківщина"

Якби вибори до обласної ради Закарпатської області проводилися найближчої неділі, прохідний бар'єр подолали б партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина" та "Команда Андрія Балоги". Про це свідчить опитування, проведене компанією "Роботизовані телесистеми" у період з 2-3 серпня.

Зокрема, за партію "Слуга народу" (Давид Арахамія та Олександр Корнієнко) готові проголосувати 26,2%, за "Опозиційну платформу - За життя" - 13,9% (Юрій Бойко, Віктор Медведчук і Вадим Рабінович), за "Європейську солідарність" (Петро Порошенко) - 12,7%, за "Батьківщину" (Юлія Тимошенко) - 11,6%, а за "Команду Андрія Балоги" (Андрій Балога)  - 9,2% респондентів.

Найближчою до прохідного бар'єра є партія "Сила і честь" (Ігор Смешко) - 4,7% голосів опитаних.

Фото з відкритих джерел

Водночас, якби вибори до міської ради Ужгорода проводилися найближчої неділі, прохідний бар'єр подолали б також партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "Європейська солідарність" та "Батьківщина". 

Так, за партію "Слуга народу" (Давид Арахамія та Олександр Корнієнко) готові проголосувати 27,1%, за "Опозиційну платформу - За життя" - 12,2% (Юрій Бойко, Віктор Медведчук і Вадим Рабінович), за "Європейську солідарність" (Петро Порошенко) - 11,7%, а за "Батьківщину" (Юлія Тимошенко) - 10,5% респондентів.

При цьому найближчими до прохідного бар'єра є "Радикальна партія Ляшка" (Олег Ляшко) - 4,2%, "Команда Андрія Балоги" (Андрій Балога) - 4,1% та "Свобода" (Олег Тягнибок) - 3,8%.

Фото з відкритих джерел

Варто зауважити, що всі дані наведені для виборців, які визначилися з вибором і візьмуть участь у голосуванні.

Примітно, якби місцеві вибори проходили найближчого тижня, у них могли б взяти участь понад 70-80% опитаних. 

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Опитування проводилося серед мешканців Ужгорода та Закарпатської області віком від 18 років. Загальна кількість опитаних - 1-1,2 тис. респондентів відповідно. Похибка вибірки не перевищує 2,5%. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера), на основі випадкової генерації мобільних телефонних номерів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що якби парламентські вибори відбулися в найближчу неділю, найбільшу кількість голосів було б віддано за чотири партії: за партію "Слуга народу" (Давид Арахамія та Олександр Корнієнко) готові проголосувати 26,7%, за "Опозиційну платформу – За життя" – 21,8% (Юрій Бойко, Віктор Медведчук і Вадим Рабінович), за "Європейську солідарність" (Петро Порошенко) – 16,7%, а за "Батьківщину" (Юлія Тимошенко) – 6,9% респондентів.