Екзит-пол студії Савіка Шустера: В Ужгороді до другого туру виходять Андріїв і Щадей

Вибори в Україні

Фото з відкритих джерел

Третє місце посів Сергій Ратушняк

На місцевих виборах на посаду міського голови Ужгорода лідирують чинний мер Богдан Андріїв та кандидат Віктор Щадей. Про це свідчать дані екзит-полу, проведеного студією Савіка Шустера та телеканалом "Україна 24".

Зазначається, що за Богдана Андріїва проголосувало 23,8% жителів міста. На другому місці - представник партії "Слуга народу" Віктор Щадей, за нього проголосувало 22,73%. На третьому – самовисуванець Сергій Ратушняк із результатом 14,73%.

Фото з відкритих джерел

Похибка в результатах опитування не перевищує 1,9%, тому в місті має відбутися другий тур на посаду мера міста.

Водночас на виборах до міської ради Ужгорода, за результатами екзит-полу, лідирують партії "Слуга народу" (18,91%), ВО "Батьківщина" (12,21%), "Рідне Закарпаття" (8,87%).

Фото з відкритих джерел

Новини за темою: На виборах мера Івано-Франківська знову перемагає Марцінків, - екзит-пол агентства новин Firtka

Нагадаємо, в Україні сьогодні, 25 жовтня, проходять місцеві вибори. Виборчі дільниці розпочали свою роботу з 8:00 та приймали громадян до 20:00. Наразі вони зачинені.

Крім облрад, українці вперше обирали депутатів до рад усіх рівнів від громад — депутатів сільських, селищних, міських рад, а також сільських, селищних, міських голів. Перші вибори проходили й в 119 райрадах.
 
Які повноваження отримає новообрана влада, можна прочитати ТУТ. Ну, а про те, чому місцеві вибори — це дуже і дуже важливо, — ТУТ.
 
Також телеканал ZIK вів онлайн-трансляцію голосування.


Loading...