Влаштував бенкет на роботі: На Тернопільщині за два дні після призначення звільнили прокурора

Микола Петришин Фото з відкритих джерел

Під час банкету прокурор змушував підлеглих обіцяти "виконувати будь-які накази"

У Тернопільській області після кількох діб на посаді звільнили прокурора Миколу Петришина за п’янку на робочому місці та невідповідну поведінку, передає ЦПК.

"14 вересня прокурором Тернопільської області став 30-річний Микола Петришин. У перший же день прокурор влаштував бенкет, на якому змушував підлеглих обіцяти "виконувати будь-які накази". А якщо вони не будуть підкорятись, то пообіцяв їх "їб*ти як тупих свиней", - йдеться у повідомленні.

Своєю чергою Петришин заявив, що ніякого бенкету не було і що він нічого не вживав.

Нардеп з Тернопільщини Василів повідомив, що під час засідання Ради 15 вересня розмовляв із генпрокурором Іриною Венедіктовою про "цей нездоровий потяг до тварин і до "забухати".

За словами Василіва, Венедіктова пообіцяла розібратися.

16 вересня у Києві відбулося засідання дисциплінарної комісії генпрокуратури. Петришину рекомендували подати у відставку. Офіційна причина звільнення - це непорозуміння з колегами, а неформальна - п'янка на робочому місці та невідповідна поведінка.

Відзначається, що у прокурора за останні роки з'явилось 2 квартири, 200-метровий будинок в Києві, земельні ділянки та 4 автомобілі.

"У мене красива дружина, вона займається бізнесом", - пояснив він походження своїх статків.

Новини за темою: У Тернополі на хабарі затримали начальника управління ДФС

Раніше повідомлялося, що генеральний прокурор Ірина Венедіктова та її заступники представили колективам сімох новопризначених керівників обласних прокуратур.

Loading...