Новини » Курйози Читать эту новость на русском

У Тернополі ресторатор створює релігійну організацію, аби обійти "карантин вихідного дня"

Фото з відкритих джерел

Його підтримали десять "однодумців"

У Тернополі десять бізнесменів створили релігійну організацію "Братство лисих", аби таким чином забезпечити роботу своїх закладів під час "карантину вихідного дня". Про це написав на своїй сторінці у Facebook ресторатор Тарас Ковальчук. 

За його словами, Кабінет міністрів не почув підприємців, які вийшли на протест біля будівлі уряду, тому довелося шукати альтернативні рішення. І тут на думку спав польський приклад, коли фітнес-клуб перетворили на "Храм здорового тіла". 

Новини за темою: Був спортзал, а стала церква: У Польщі знайшли цікавий спосіб обійти карантинну заборону

"Почали шукати юридичний механізм, як ми зможемо продовжити працювати, у нових умовах. Почали дивитись на досвід інших країн. Запали в око Польща (сама релігійна країна Європи) та фітнес центр, який став церквою. Почали вивчати, виявилось церкви не треба, треба просто релігійну організацію", - написав Ковальчук. 

Новини за темою: Немчінов роз’яснив, хто отримає карантинні доплати за вихідні

Окрім цього, він розповів, що 12 листопада десять однодумців на загальних зборах проголосували про створення релігійної організації "Братство лисих" та затвердження статуту.

"Тому на ці вихідні хостел буде працювати у форматі монастиря, Леліві - трапезна, Лисий - храм... Також ми пропонуємо паломницькі тури у Тернопіль, навіть на вихідні! Лисий це не зовнішній вигляд - це стан душі! Ну і ми не уточняємо, хто де Лисий!" - додав Ковальчук. 

Новини за темою: Міські голови не мають повноважень скасовувати обмеження "карантину вихідного дня", - Шмигаль

Нагадаємо, раніше мер Тернополя Сергій Надал заявив, що міська влада відмовилась вводити "карантин вихідного дня".

Loading...