Тернопіль в "червоній" зоні: Поліція склала понад 40 протоколів через роботу шкіл та дитсадків

Фото з відкритих джерел

Керівництво шкіл і дитсадків було попереджено про наслідки невиконання рішення Кабінету Міністрів

Поліція склала 31 адміністративний протокол стосовно керівників шкіл і 12 щодо керівництва дошкільних установ Тернополя через роботу під час перебування міста в "червоній" зоні епідемічної небезпеки. Про це повідомляють "Українські Новини" з посиланням на поліцію у Тернопільській області.

"Вчора всіх попереджали, що якщо не прислухаються, то буде відповідальність і установи будуть закриті. 31 протокол складено відносно керівників шкіл і 12 щодо керівників дошкільних установ", - сказали у відомстві.

Адміністративні матеріали будуть передані до суду.

Правоохоронці також зазначили, що керівництво шкіл і дитсадків було попереджено про наслідки невиконання рішення Кабінету Міністрів про віднесення міста до "червоної" зони через COVID-19.

Також у відомстві додали, що протоколи складали саме щодо керівництва освітніх установ, а не стосовно батьків дітей.

Разом з тим в прокуратурі Тернопільської області повідомили, що кримінальних проваджень через відмову міської влади Тернополя виконувати рішення Кабінету Міністрів не відкривали.

Новини за темою: Тернопіль відмовився посилювати карантин

Раніше міська влада Тернополя та Івано-Франківська подала до суду позов на уряд із вимогою скасувати рішення щодо внесення міст у "червону" зону карантину.

Loading...