Новини » Тернопіль Читать эту новость на русском

У Тернопільській області до лікування пацієнтів із COVID-19 будуть залучати студентів-медиків

Фото з відкритих джерел

Також у лікуванні будуть брати участь викладачі регіонального медуніверситету

У Тернопільській області до лікування хворих на коронавірус COVID-19 будуть залучати студентів та викладачів Тернопільського національного медичного університету. Про це повідомляє в Facebook пресслужба Тернопільської ОДА. 

"Медики працюють у постійній напрузі. У зв'язку з епідемією, більше роботи стало, як в лікарів, так і в середнього та молодшого медичного персоналу. Тому ми звернулися до Тернопільського національного медичного університету з проханням посприяти у забезпеченості закладів охорони здоров'я працівниками", - розповіла начальник управління охорони здоров'я ТОДА Ольга Ярмоленко.

Новини за темою: Заходи із боротьби з коронавірусом знизили поширення грипу, - ВООЗ

Вона також уточнила, що серед спеціалістів, які зголосилися допомогти, є як студенти, так і викладачі. Зокрема, серед них один лікар-анестезіолог у пенсійному віці, студент, який працює в інфекційному відділенні лікарні швидкої допомоги у Тернополі.

"Вони влаштовані на умовах цивільно-правових договорів і отримують оплату в залежності від категорії, в якій працюють", - додала Ярмоленко.

Новини за темою: Січень-лютий: У ЮНІСЕФ дали свій прогноз щодо піку коронавірусу в Україні

Нагадаємо, раніше Міністр соціальної політики Марина Лазебна заявила, що більшість сімей медиків, які померли внаслідок коронавірусної хвороби COVID-19, ще не отримали компенсації через тривале розслідування кожного з випадків. 

Loading...