У Тернопільській ДФС викрили розтрату 60 тонн контрафактного алкоголю

Неправомірні дії завдали державі збитків на понад 120 тисяч гривень

Група посадовців Тернопільського обласного управління Державної фіскальної служби підозрюються у розтраті 60 тонн вилученого алкоголю, що завдало державі збитків на понад 120 тисяч гривень. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

Згідно з повідомленням, серед підозрюваних керівник управління ДФС, начальники та заступники відділів, слідчий та інспектор.

Як зазначається, зловживаючи службовим становищем, в супереч судовому рішенню про передачу на технологічну переробку вилучених в межах кримінальних проваджень фальсифікованих алкогольних напоїв та спирту спеціалізованому Держпідприємству, вони передали вказану 60 тонн продукції на знищення приватному підприємству.

За цим фактом події, вісьмом посадовцям Тернопільської ДФС повідомили про підозру за ч.3 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.2 ст.28 (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) та ч.2 ст.382 (Невиконання судового рішення) Кримінального Кодексу України.

Новини за темою: Очільник ДФС заявив, що особисто боротиметься з неправомірними діями співробітників податкової поліції

Нагадаємо, днями Служба безпеки України затримала на хабарі у 37 тис. доларів начальника управління ДФС у Тернопільській області. За цю суму зловмисник обіцяв комерсанту перекваліфікувати на більш м'яку статтю кримінального провадження у справі про нібито несплату податків.

Loading...