Тернопіль відмовився посилювати карантин

Фото з відкритих джерел

У місті діє рішення сесії Тернопільської міської ради, яким визнано незаконною постанову уряду

Тернопіль не буде посилювати карантинні обмеження, попри потрапляння у до "червоної" зони. Про це повідомив мер Тернополя Сергій Надал у Facebook.

"Тернопіль наступного тижня буде жити і працювати у звичайному режимі, дотримуючись протиепідемічних заходів. Ми не допустимо транспортної та економічної блокади нашого міста. Не дозволимо уряду аматорів та експериментаторів паралізувати життя двохсоттисячного міста", - написав Надал.

За словами мера, у місті діє рішення сесії Тернопільської міської ради, яким визнано незаконною постанову уряду, на підставі якої Тернопіль раніше вже вносили до "червоної зони".

Разом з тим Надал нагадав, що відповідно до рішення Конституційного суду, Кабмін не має права встановлювати карантинні обмеження, які обмежують конституційні права і свободи людини та громадянина.

Новини за темою: На Тернопільщині зачинили на карантин школу через COVID-19 у директора

Нагадаємо, напередодні в Україні оновили карантинні зони в залежності від епідемситуації в регіонах, розширивши "червону" зону через погіршення ситуації з коронавірусом. Так, у "червону" зону потрапили міста Тернопіль, Бережани та Чортків, Бережанський, Бучацький, Гусятинський, Монастириський, Теребовлянський, Тернопільський та Чортківський райони Тернопільської області.Loading...