Тернопіль відмовляється посилювати карантин

Тернопіль Фото з відкритих джерел

Міськрада збереться на позачергову сесію щодо законності віднесення міста до "червоної зони"

Міська рада міста Тернопіль збереться на позачергову сесію щодо законності віднесення міста до "червоної" зони у понеділок, 3 серпня. Про це повідомляє пресслужба Тернопільської міськради

"Наразі з понеділка, 3 серпня, підприємства, установи та організації Тернополя працюватимуть у звичному режимі. При цьому закликаємо мешканців дотримуватися санітарно-епідеміологічних умов, зокрема маскового режиму, проводити температурні скринінги працівників та відвідувачів, забезпечувати дезінфекцію приміщень", - йдеться у повідомленні.

Крім того, у міськраді стверджують, що показники захворюваності у місті пішли на спад.

"Середня кількість тестувань методом ПЛР становить 78,1 (показник має бути не менше 24); коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 11,1 (показник – 11); показник динаміки зростання випадків інфікування – 12,5 (показник – 10)", – зазначили у відомстві. 

Також наголошують, що показник заповненості ліжок для пацієнтів з коронавірусом удвічі менший за норму для "червоної зони".

Новини за темою: Україну поділили на чотири зони: Список регіонів та обмежень

Нагадаємо, Луцьк першим відмовився посилювати карантин попри те, що напередодні місто внесли до "червоної зони" карантину. Зокрема, у "червону зону" також увійшли Тернопіль та Кіцманський район Чернівецької області.Loading...