На Тернопільщині викрили схему "списання" запчастин до гелікоптерів майже на 5 млн грн

Посадовці держпідприємства перебували в змові з менеджментом комерційної структури

На Тернопільщині посадовці одного з державних авіапідприємств організували оборудку, за якою "списали" запчастини до гелікоптерів сумою на майже 5 млн грн. Про це повідомила пресслужба СБУ.

Зазначається, що чиновники діяли у змові з менеджментом підконтрольної комерційної структури. Вони незаконно списували, демонтували та вивозили з території держпідприємства авіаційні вузли та агрегати, які були встановлені на гелікоптерах Мі-2.

Для "прикриття" оборудок вони фальсифікували технічну документацію на незаконно відчужене авіаційне обладнання. Враховуючи, що деякі елементи обладнання перебували в незадовільному технічному стані, зловмисники вносили фіктивні дані щодо проведених ремонтних робіт.

Як виявилося, викрадені авіазапчастини мали поставляти для потреб вітчизняних авіакомпаній-експлуатантів, корті використовують гелікоптери при проведенні агрохімічних робіт по Україні.

У результаті правоохоронці блокували продаж авіаційного майна авіакомпаніям та провели обшуки у виробничих приміщеннях й за місцями проживання фігурантів. Під час слідчих дій було вилучено авіаційне майно з технічною документацією, фіктивні акти ремонтних робіт та інші документи. Наразі відкрито кримінальне провадження за статтею "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем".

Новини за темою: На Кіровоградщині викрили розкрадання пального на понад мільйон гривень, організоване працівниками "Укрзалізниці"

Нагадаємо, нещодавно правоохоронці викрили високопосадовців Національної академії аграрних наук та структурних підрозділів, які за попередньою змовою налагодили схему розкрадання майна установи. Тоді в підвалі академії знайшли цілий арсенал зброї.

Loading...