live

На Тернопільщині в обласній психоневрологічній лікарні виявили спалах коронавірусу

Коронавірусом заразилися 26 пацієнтів відділення для чоловіків

Обласна психоневрологічна лікарня в Почаєві Офіс Омбудсмана України

Серед співробітників та пацієнтів Почаївської обласної психоневрологічної лікарні зафіксували масове захворювання на COVID-19. Про це заявила головний лікар закладу Лариса Василюк, яка зараз проходить лікування від коронавірусу, повідомляє Офіс омбудсмана

За словами головного лікаря, окрім неї, ще один лікар з діагнозом COVID-19 перебуває у реанімаційному відділенні обласної лікарні.

"Станом на 27 квітня у 26 пацієнтів відділення для чоловіків було лабораторно підтверджено коронавірусну інфекцію COVID-19. Четверо з них переведено до центральної міської лікарні м. Почаєва, у решти перебіг захворювання наразі проходить у легкій формі", - зазначила Василюк.

Окрім цього, вона уточнила, що у разі загострення, хворих будуть направляти до Кременецької центральної районної та Почаївської міської лікарень.

Як зазначається, Почаївська обласна психоневрологічна лікарня розрахована на 100 ліжко-місць, на сьогодні у закладі перебуває 62 особи. З 12 березня у лікарні запроваджено карантинні заходи. На планове лікування не приймають нових хворих, а пацієнтів, стан яких дозволяє продовжувати лікування в амбулаторних умовах, виписують. 

Крім того, у закладі на стаціонарному лікуванні перебувають понад 40 пацієнтів, які потребують влаштування до закладів соціального захисту населення. До того ж, частина з них є мешканцями інших областей і навіть країн. У деяких втрачені документи, що посвідчують особу.

Нагадаємо, нещодавно житель Тернополя, який до цього повернувся з Польщі, вчинив самогубство, перебуваючи на обсервації в лікарні.

Loading...