На Тернопільщині правоохоронці заблокували шість населених пунктів, де можуть бути інфіковані COVID-19

Усі випадки пов'язані зі священником, у якого 19 березня діагностували коронавірус

Нацполіція

У Тернопільській області співробітники Національної поліції блокували населені пункти Швейків, Ковалівка та чотири інші, що є осередком епідемії COVID-19 в регіоні. Про це написав на своїй сторінці у Facebook заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. 

За його словами, було встановлено, що чоловік 1952 р. н, який помер від COVID-19 у Тернопільській області, контактував 9 березня під час похорон у с. Швейків Монастириського району із священником 1963 р.н., якому 19 березня встановлений діагноз коронавірус.

Він також уточнив, що тоді під час поминального обряду були присутніми біля 70 осіб. Також епідеміологічне розслідування показало, що з початку березня хворий священник контактував близько з 500 особами під час різних релігійних обрядів

Відомо, що наразі сам священник у реанімації Тернопільської клінічної лікарні у важкому стані під апаратом штучної вентиляції легень.

"На даний час населені пункти Швейків, Ковалівка та 4 інших блоковані поліцейськими. В цьому осередку епідемії вже встановлено 5 випадків зараження COVID-19. Але ми всі розуміємо, що їх значно більше", - уточнив Геращенко. 

Нагадаємо, у середу, 25 березня, в інфекційному відділенні Тернопільської лікарні швидкої допомоги помер хворий на COVID-19 - це перший летальний випадок смерті від вірусу в регіоні.

Loading...