На Тернопільщині помер лікар - герой білбордів "Дякуємо за життя"

Фото з відкритих джерел

Лікар помер до отримання результатів ПЛР-тестів

У Тернопільській області помер 51-річний терапевт Почаївської лікарні Іван Венжинович, чиє фото серед інших медиків, які боролися із коронавірусом, було на білбордах в українських містах. Про це йдеться на Facebook-сторінці Почаївської лікарні, де працював медик.

"Незбагненна втрата…Ми всі сумуємо. На 51-му році життя перестало битися серце лікаря Івана Венжиновича. Адміністрація та колектив висловлює щирі співчуття рідним та близьким", - йдеться у пості.

За інформацією видання "Укрінформ", у Почаївській лікарні кілька днів тому у Венжиновича діагностували пневмонію із підозрою на коронавірусну інфекцію. Медики зробили ПЛР-тест, але серце лікаря зупинилося. Зараз у лікарні чекають результатів ПЛР-тесту.

У розпал пандемії фото лікаря Івана Венжиновича потрапило у низку видань після фоторепортажу американського новинного агентства Associated Press про українські лікарні, зокрема у Почаєві.

Згодом його фото, серед інших світлин українських медиків, було поміщено по всій країні на білбордах із написом "Дякуємо за життя".

Новини за темою: ВООЗ прогнозує в Україні до 9 тис. нових випадків коронавірусу на день

Нагадаємо, станом на ранок 2 жовтня в Україні лабораторно підтверджено 217 661 випадок коронавірусу. Зокрема, за останню добу зафіксовано 4633 нові випадки, 2148 пацієнтів одужали, а 68 осіб померло.Loading...