Тернопільська облрада заборонила на території області легалізований Зеленським гральний бізнес

Такий крок підтримали 34 депутати

Президент України підписав закон про гральний бізнес 11 серпня Фото з відкритих джерел

Депутати Тернопільської обласної ради підтримали ініціативу щодо заборони грального бізнесу на території регіону. Про це написав на своїй сторінці у Facebook голова партійної організації "Батьківщина" Василь Деревляний.

За його словами, на сесії облради рішення про заборону грального бізнесу на теренах області підтримали 34 депутати. 

Новини за темою: Закон про гральний бізнес не може бути реалізований, - НАЗК

"11 серпня 2020 року відбулася чергова сесія Тернопільської обласної ради. До порядку денного було включено чимало політичних питань, зміни до бюджету, питання життєдіяльності області та комунальних підприємств. Фракція "Батьківщина" запропонувала до порядку денного питання заборони грального бізнесу на теренах Тернопільської області (проголосувало за - 34 депутати, - рішення прийнято) та питання недовіри Президенту України В. Зеленському щодо прийнятого Верховною Радою України Закону про ринок землі", - написав депутат.

Рішення Тернопільської ОДА щодо заборони грального бізнесу в області Facebook-сторінка Василя Деревляного

Новини за темою: Гетманцев пояснив, чому гральний бізнес звільнили від податків на 4 роки

Нагадаємо, у понеділок, 11 серпня, Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор". 

Наступного дня текст закону "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор" опублікували у газеті Верховної Ради "Голос України".

Loading...