Зеленський пообіцяв реставрувати два замки і форт на Рівненщині

За словами президента, реставрація має привабити більшу кількість туристів

Володимир Зеленський

Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Тараканівський форт, Острозький і Дубенський замки в Рівненській області включили до програми "Велика реставрація" на наступний рік. Про це очільник держави повідомив під час візиту в Рівненську область. Трансляцію вів телеканал ZIK.

За словами Зеленського, туристично привабливі об’єкти за умови належного підходу та реставрації зможуть зацікавити ще більшу кількість відвідувачів. "Тараканівський форт, Острозький замок і Дубенський замок внесли до нашої програми, яка починає працювати наступного року. Реставруватимуться замки, музеї, історичні, культурні місця по всій країні. Таких проєктів буде розпочато близько 100 в наступному році", – сказав президент.

Водночас Зеленський повідомив, що наступного року заплановано продовження спорудження доріг за програмою "Велике будівництво". Зокрема, в 2021 році в Україні планують збудувати в 1,5 рази більше кілометрів автодоріг, ніж цьогоріч.

Новини за темою: Зеленський запровадив на День вчителя ще одне свято

Нагадаємо, нещодавно президент Володимир Зеленський анонсував запуск програми "Велика реставрація" в 2021 році. За його словами, до неї включать об’єкти, які є не інфраструктурними, а перш за все історичними.

Loading...