live
Новини » Рівне Читать эту новость на русском

У Рівному військового ЗСУ судитимуть за держзраду та співпрацю із ФСБ

Чоловік "проходив службу" у "ДНР"

Фото з відкритих джерел

До Рівненського міського суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо військовослужбовця однієї з бойових бригад Збройних сил України, який "служив" у спецпідрозділах "ДНР" та співпрацював із ФСБ РФ. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Рівненської області. 

Згідно з повідомленням, у період з березня 2017 року по лютий 2019 року громадянин України проходив "військову службу" у спецпідрозділах "ДНР", повернувшись на підконтрольну територію України, він вступив до лав одного із підрозділів ЗСУ.

Як зазначається, під час військової служби зловмисник встановив контакт з особою, яка позиціонувала себе співробітником ФСБ Російської Федерації, збирав інформацію військового характеру про ротацію, переміщення, озброєння підрозділів ЗСУ та передавав її останньому. 

До суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за вчинення злочинів, передбачених ст. 111 та ст. 258-3 Кримінального кодексу (державна зрада, участь у терористичній організації).

Нагадаємо, військова контррозвідка Служби безпеки України викрила спробу вербування представниками ФСБ Росії високопосадовця Військово-морських сил України. 

Loading...