Стало відомо, коли карантин у Києві можуть послабити

Карантин на вулицях Києва DW

Обмеження переглянуть наступного тижня

Карантин у Києві можуть знову послабити вже наступного тижня. Обмеження переглянуть за умови збереження нинішньої тенденції до захворюваності, сказав голова Київської Держспоживслужби Олег Рубан "РБК-Україна".

За його словами, ті показники, які фіксуються в Києві зараз, не пов'язані з різким стрибком захворюваності чи окремими спалахами.

"В цілому ситуація стабільна. Статистика пов'язана з покращенням діагностики вірусу і виявленням більшого числа контактних осіб. У нас стабільна госпіталізація, сьогодні, наприклад, госпіталізовано 9 осіб. В середньому цей показник становить від 5 до 25 щодня", - зазначив Рубан.

Він додав, що у разі збереження поточної динаміки тестування Київ може бути готовий до послаблення карантину до 8 липня.

"Через тиждень у нас будуть показники МОЗ, там на сьогоднішній день дані не зовсім відповідають (Київ не проходить по динаміці захворюваності, - ред.). Якщо тенденція збережеться, то на наступній комісії ТЕБ та НС може бути (рішення про послаблення карантину - ред.), якраз через тиждень, в середу", - прогнозує Рубан.

Крім того, голова столичної Держспоживслужби відзначив значне зниження кількості порушень карантину, які фіксують мобільні групи Держспоживслужби та поліції. За словами Рубана, кількість оформлених протоколів зменшилася з 70-80 до 10-20 на день.

Новини за темою: У Києві підтвердили понад 100 випадків COVID-19, - Кличко

Нагадаємо, сьогодні, 1 липня, мер Києва Віталій Кличко заявив, що столична влада ухвалила рішення про посилення карантинних заходів. Зокрема, обмежили роботу закладів харчування та розважальних закладів до 22:00.Loading...