Смертельний коронавірус: У Рівному госпіталізували дівчину, яка повернулася з Китаю

EPA-EFE

Дівчина звернулася у лікарню самостійно

У Рівному госпіталізували до інфекційного боксу 22-річну дівчину, яка нещонавно повернулася з Китаю. Про це йдеться у репортажі "ТСН".

Згідно з повідомленням, дівчина сама звернулася до лікарні через недуг.  У неї підвищилася температура, з'явилися нежить та кашель.

Як зазначається, тесту на китайський коронавірус в Україні немає, тому лікарі вирішили піти методом виключення і взяли аналізи на грип та ГРВІ. Після їх результатів хвору, найімовірніше, випишуть, тим паче що вона почувається краще.

Раніше повідомлялося, що у Львові двох людей, які повернулись з Китаю з респіраторними симптомами, госпіталізували в інфекційну лікарню. У них виявили легкі катаральні явища, тобто ознаки гострих респіраторних захворювань. Станом на сьогодні, стан цих двох осіб є близьким до задовільного, у них – легкі катаральні явища.

Як відомо, внаслідок поширення коронавірусу вже померли 212 осіб.

ВООЗ визнала спалах нового коронавірусу міжнародною надзвичайною ситуацією.

Кількість заражених коронавірусом з Китаю перевищила 9,5 тисяч людей.

Вчені припускають, що інфікованих китайським вірусом може бути понад 100 тис. осіб по всьому світу, адже цей вірус може мати м'яку форму. Носії такої форми можуть заражати інших, хоча у них самих вірус ще не виявили – він не встиг ще викликати жодних симптомів.

Loading...