live
Новини » Рівне Читать эту новость на русском

Рівненська область продовжує заборону на роботу транспорту ще на місяць

Фото з відкритих джерел

На сьогодні регіон входить до топ-3 з найбільшою кількістю хворих

Рівненська область через показники захворюваності на коронавірус не буде відновлювати роботу транспорту до 24 червня. Про це заявив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін на онлайн-брифінгу, пише "РБК-Україна"

За його словами, показники захворюваності в Рівненській області не дозволяють запустити міський, приміський і інші види транспорту.

"Статистика не дає можливість приймати рішення про відновлення транспортних перевезень в області... Наше завдання - постійно аналізувати динаміку, на сьогодні вона не є позитивною... Як мінімум до 24 червня відновлення перевезень не буде... Будемо чекати", - зазначив чиновник.

Запуск громадського транспорту регулюється постановою Кабінету міністрів про адаптивний карантин. Відновлення пасажирських перевезень дозволено на другому етапі виходу з карантину, для цього регіон має відповідати критеріям інцидентності, охоплення тестуванням на коронавірус і наявності вільних ліжко-місць в лікарнях.

Зазначимо, в Україні запрацював громадський транспорт і метро. Проте незважаючи на послаблення карантину президент Володимир Зеленський заявив, що міжобласний транспорт в країні поки не можуть забезпечити. До цього готові лише 6 областей.

Loading...