live

На Рівненщині в інтернаті для літніх людей стався спалах коронавірусу

У Здолбунівському інтернаті стався спалах COVID-19

Рівненська ОДА

На в'їзді до закладу встановили контрольно-пропускний пункт

У Рівненській області виявили спалах коронавірусної хвороби в Здолбунівському будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів. Про це повідомили у пресслужбі ОДА. 

За попередньою інформацією, хворобу було діагностовано у ще 12 співробітників та мешканців інтернату. Таким чином кількість інфікованих зросла до 24 осіб, серед яких 8 працівників і 16 підопічних. П'ятеро людей знаходяться в стаціонарі, інші - на самоізоляції. Зазначається, що хворі - люди від 36 до 83 років. 

Наразі на місце події було направлено головного санітарного лікаря області Романа Сафонова для контролю повноти проведення ПЛР-діагностики та протиепідемічних заходів. Тестування пацієнтів та співробітників триває. 

Новини за темою: Рівненщина вирішила не послаблювати карантин з 22 травня

У результаті у Здолбунівському будинку-інтернаті було встановлено контрольно-пропускний пункт на в'їзді/виїзді на територію закладу.

У Здолбунівському інтернаті встановили КПП Рівненська ОДА

До слова, у четвер, 21 травня, голова ОДА підписав розпорядження про створення комісії з метою службового розслідування спалаху в закладі.

Нагадаємо, напередодні у приватному пансіонаті для осіб похилого віку в селі Зазим'я, що на Київщині, зафіксовано спалах коронавірусної інфекції. За останніми даними, хворобу підтвердили у 8 осіб. 

Loading...