На Рівненщині поступово відновлюватимуть автобусні перевезення

Автовокзал Рівне Фото з відкритих джерел

Дозвіл отримають перевізники 6 районів, де стабільна ситуація з COVID-19

У Рівненській ОДА вирішили відновити локальні пасажирські перевезення. Таке рішення ухвалили на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС, йдеться на сайті Рівненської ОДА.

Повідомляється, що дозвіл отримають перевізники 6 районів, де стабільна ситуація з COVID-19. Це Демидівський, Дубенський, Дубровицький, Зарічненський, Корецький та Млинівський райони. Показник захворюваності за тиждень там нижчий, ніж 12 випадків на 100 тис. населення, тому можливе відновлення внутрішньорайонного сполучення.

Також дозволили міжрайонні перевезення між сусідніми районами з цього переліку.

Рішення обласної комісії є рекомендаційним для місцевих комісій. За декілька днів послаблення можливе і в наступних районах. Усе залежить від епідеміологічної ситуації.

Разом із тим, під час міжобласного сполучення перевезення буде здійснюватися в межах 50% кількості місць для сидіння. Відповідно до постанови Кабміну, таких рекомендацій мають дотримуватися перевізники, які курсують до регіонів, в яких не застосовується послаблення протиепідемічних заходів.

Крім того, обласна комісія рекомендувала Рокитнівській районній ТЕБ та НС розглянути доцільність зняття КПП, а у районах та містах, де епідситуація погіршилася, – посилити контроль на ринках.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що з початком третього етапу послаблення карантину в Україні відновлено міжрегіональні автобусні перевезення у 10 областях.

Loading...