На Рівненщині двоє чоловіків пропонували 1 млн доларів за посаду керівника поліції області

Затримання фігурантів у справі щодо хабаря за посаду керівника поліції області Офіс генерального прокурора

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів

Прокуратура повідомила про підозру двом чоловікам, які запропонували службовій особі Департаменту кадрового забезпечення Нацполіції 1 млн доларів за посаду керівника поліції Рівненської області. Про це повідомила пресслужба Офісу генпрокурора.

Було встановлено, що колишній співробітник органів внутрішніх справ, який не пройшов атестацію, разом зі спільником в одному з кабінетів МВС запропонували службовій особі Департаменту кадрового забезпечення Нацполіції України 1 млн доларів за призначення начальником Головного управління Нацполіції в Рівненській області. 

"За ці кошти експравоохоронець розраховував на сприяння в успішному проходженні конкурсу на вакантну посаду, подальше поновлення на роботі та внесення Голові Нацполіції України рекомендації щодо призначення його на посаду начальника ГУ Нацполіції в Рівненській області", - йдеться в повідомленні.

Слідчі вже встигли провести ряд обшуків у домоволодіннях і транспортних засобах викритих осіб. 

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів. Триває досудове слідство.

Новини за темою: Хабар за зняття арешту з нерухомості: У Києві затримали прокурора та старшого інспектора поліції

Нагадаємо, нещодавно співробітники Служби безпеки України затримали на отриманні чотирьох тисяч доларів хабаря начальника Івано-Франківського обласного бюро судово-медичної експертизи.Loading...