Звіробій вимагає спільного допиту разом із президентом Зеленським

З її слів, Зеленського допитали раніше

Фото з відкритих джерел

Волонтерка Маруся Звіробій після допиту в ДБР заявила, що Володимир Зеленський вже давав свідчення у справі, тому тепер вона вимагатиме спільного допиту разом із президентом. Про це повідомляє PavlovskyNews.

"Хочу подивитися йому (Зеленському, - ред.) в очі і зрозуміти, що з цією людиною", - заявила Звіробій.

Вона також розповіла, що президент на допиті в ДБР повідомив, що особисто не знає Звіробій і Федину але, за словами Звіробій, "злякався" і вона вважає, що у Зеленського "серйозні психічні розлади". 

Окрім цього, Звіробій зазначила, що пробула в ДБР три години, адже "допитувала" слідчого, і додала, що їй "шиють" підозри за трьома статтями: за погрози, повалення конституційного ладу і погрозу вбивством щодо президента. Волонтерка уточнила, що 6 лютого отримала підозру тільки за погрози. Водночас вона розповіла, що не розуміє, чому її допитують в ДБР, адже вона не держслужбовець.

Слід зауважити, що народного депутата від "Європейської солідарності" Софії Федини, яку також викликали в ДБР для вручення підозри, у відомстві не було.

Нагадаємо, 8 листопада 2019 року слідчі Державного бюро розслідувань прийшли з обшуками до волонтера Марусі Звіробій, котру разом із народною депутаткою від "Європейської солідарності" підозрюють у погрозі вбивством щодо президента Володимира Зеленського. Тоді у неї вилучили зброю.

Раніше, 6 листопада 2019 року, ДБР внесло дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань у межах провадження щодо висловлювань народної депутатки від "Європейської солідарності" Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій про президента Володимира Зеленського.

Приводом для провадження стала трансляція Федини та Звіробій у Facebook з кав’ярні у Львові, де вони з використанням ненормативної лексики розкритикували спілкування Зеленського з добровольцями у Золотому.

У грудні 2019 року Марусю Звіробій допитали в Держбюро розслідувань, куди її викликали вже як свідка у справі про погрози президенту України Володимиру Зеленському.

У четвер, 6 лютого, військовій волонтерці Марусі Звіробій вручили підозру у рамках справи про погрози президенту України Володимиру Зеленському. 

 Loading...